www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 3 жовтня 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Благоустрій
Версія для друку Написати листа
Стаття_-_незаконна_вирубка_дерев.docСтаття_-_незаконна_вирубка_дерев.doc

Шановні жителі Юр’ївського району!

В 2019 році за результатами проведених робіт з благоустрою та озеленення територій Юр’ївщини було проведено ряд заходів щодо забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах Юр’ївського району. Розпочалися роботи в березні місяці. Щотижня проводилися акції „Чистий четвер” та було проведено суботник до Дня довкілля. До робіт залучалися всі верстви населення району: працівники всіх установ, підприємств, організацій, а також учнівська та студентська молодь. В цілому, з початку 2019 року на території Юр’ївського району було впорядковано 205,0 га територій парків, скверів, прибудинкових територій, створено 2 зелених зон площею 0,5 га, 2 нових дитячих майданчики, 1,0 га нових газонів, квітників, висаджено 3500 дерев та 1450 кущів, ліквідовано 17 стихійних сміттєзвалищ, обкошено 950,0 тис.м² смуг відводу автомобільних доріг та територій населених пунктів, прибрано від сміття 60,0 км берегів, 270,0 км автомобільних доріг. Всього в заходах прийняли понад 3000 чоловік.

Висловлюю подяку всім задіяним учасникам в проведенні робіт з благоустрою та озеленення території нашого району, щиро дякую за вашу працю.
Закликаю всіх жителів нашого краю до шанобливого та бережного ставлення до навколишнього природного середовища. Будь ласка, підтримуйте свої прилеглі домоволодіння в належному санітарному стані, не шкодьте зеленим насадженням, не засмічуйте території побутовими відходами...
Виконуюча обов’язки
голови Юр’ївської районної
державної адміністрації Скляр Неля Оттівна
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор